MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 12376440

nr 1237 6440

Sekretär

1800-tal. Bredd:114, djup: 45 cm, höjd: 99 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:47:22